Towarzystwo ubezpieczeniowe AXA Olsztyn stanowi jednostką jedynej spośród największych części ubezpieczeniowych na świecie. Na własnym sektorze firma obecna istnieje od 2006 roku także raduje się sporym oczekiwaniem klientów.

Klientom biznesowym towarzystwo oferuje szeroki wybór usług ubezpieczeniowych, w owym zabezpieczenia gospodarcze i regulowanie aktywami. Z zmian klienci indywidualni wykryją w jej propozycji ubezpieczenia na mieszkanie, inwestycyjne, turystyczne, transportowe a morze innych.

Ubezpieczenia na życie

AXA Olsztyn oferuje kilka niezwykle dobrych rozwiązań w zakresie zabezpieczeń na utrzymanie, które wynoszą chronić nas natomiast naszą grupę przed konsekwencjami niespodziewanych zdarzeń losowych, śmierci lub utraty zdrowia. Podstawowe materiały w tej liczbie to:

Plan Elastyczny,

Plan Uniwersalny,

Plan ochronny AXA.

Plan Elastyczny – zasłona oraz wkładanie

Plan Elastyczny jest możliwością, która przebywa obecnie doskonałe znaczenie w porządku zabezpieczeń na przeżycie. Jest wówczas polisa, która dodaje funkcję ochronną i inwestycyjną. Nie ale zabezpiecza przyszłość naszych ulubionych, jeśli trafi do znanej śmierci, jednak oraz występuje możliwość inwestowania pieniądza w konstrukcjach wybranej strategii inwestycyjnej lub przez tak zwane portfele modelowe. Ubezpieczony sam przesądza o poziomie i okresie bycia polisy, natomiast w ramach umów pomocnych może powiększyć ją na opiekę ponadto w sukcesie dużej choroby lub wypadku.

Plan Uniwersalny – ubezpieczenie i oszczędzanie

Aktualna propozycja AXA i przedstawia na projektu zabezpieczenie naszych ubezpieczeniowego także zdarza szansa inwestowania w konstrukcjach funduszy kapitałowych. Zresztą w ramach Planu Uniwersalnego ubezpieczony może gromadzić oszczędności na emeryturę lub edukację dzieci. Jeśli osoba ubezpieczona umrze przed wykonaniem sezonu utrzymywania polisy, jej linia uzyska odszkodowanie w wysokości 10-krotności składki rocznej lub całkowitą kwotę polisy, że jej zaletę jest ogromniejsza niż ilość ubezpieczenia.

Zabezpieczenie na ilość potrzeb, czyli System Ochronny AXA

Plan Ochronny AXA wtedy ogromnie popularne rozwiązanie dla kobiet, jakie planują stworzyć kompleksowy, indywidualnie dołączony do dzisiejszych potrzeb, plan ubezpieczeniowy. W konstrukcjach tego pomysłu możemy połączyć kilka rodzajów ubezpieczeń oraz zakładać wewnątrz nie jedną składkę. Propozycja ta pozwala nie tylko ubezpieczyć swoich znajomych na przypadek naszej śmierci, a i chronić ich zdrowie i bycie. Plan zawiera ponad finansową pomoc własnego dziecka jeżeli zachoruje, straci rodziców bądź w chwili zajścia w dorosłe życie.

Jak wybrać najodpowiedniejszą ofertę?

Wymienione wysoko schematy więc chociaż kilka modeli z dużej możliwości tego środowiska ubezpieczeniowego. Osoby zainteresowane polisą na spędzanie, turystyczną, komunikacyjną, lub też wypadkową powinny skontaktować się z AXA Olsztyn: ul. Marii Skłodowskiej-Curie 18/20, Olsztyn, Tel.: +48896798400.